Fis coinmarket.

fis coinmarket
Провал.

Tą dieną likvidumo nustatymo protokolo projektas parodė, kad kasdienis rekordas buvo 4. Šiandien 24 valandų diagramoje Stafi kainų analizė matė pakilimą, kai monetą į Mėnulį nukrito procentų ir pasiekė 4. Moneta buvo visų laikų aukščiausia kablelis.

fis coinmarket

Tačiau decentralizuoto protokolo žetono kaina liudijo didžiulį pakartotinį perkėlimą, kurio metu jis įveikė 3 ir 4 USD ribą. Dienos prekybos apimtis per pastarąsias Tai reiškia, kad pardavėjai įeina į kainų zoną nuo 1 USD iki 3.

fis coinmarket

Teoriškai grupė pardavėjų, kurie gali užplūsti pakilusią pakilimo tendenciją ir rasti balandžio-gegužės mėnesio nuostolių kainą. Vertinant aukštyn, didžiausias pasipriešinimas yra 3.

Šio rašymo metu Stafi prekiauja 3.

شرح موقع coinmarketcap للمبتدئين في عالم العملات الرقمية والبيتكوين

Šiuo projektu siekiama atverti akcijų paketo vertę ir išspręsti steigimo fis coinmarket dilemą. Tikėtina, kad daugiau kriptovaliutų entuziastų įsitrauks į projektą ir vėliau padidins jo vertę. Atsakomybės apribojimas. Pateikta informacija nėra prekybos patarimas.

fis coinmarket

Prieš priimant bet kokius investicinius sprendimus, primygtinai rekomenduojame atlikti nepriklausomus tyrimus ir arba konsultuotis su kvalifikuotu specialistu.

Panašūs įrašai